RESTAURACE A HOTEL JORDÁNEK

Opočno
Od návrhu až k realizaci

Byli jsme vyzváni ke spolupráci na rekonstrukci hlavních přízemních prostor hotelu Jordánek v Opočně. Naším hlavním cílem byla transformace těchto prostorů, které pocházely z devadesátých let. Jejich vybavení a design byly již zastaralé, a proto byla nezbytná úplná proměna. Majitelé hotelu chtěli využít této příležitosti k vytvoření moderního interiéru, který by respektoval historii budovy, ale zároveň odpovídal současným trendům.

Naším úkolem bylo celý prostor otevřít, aby působil vzdušněji a byl mnohem světlejší, útulnější a odpovídal požadavkům současné doby. U nového vybavení restaurace jsme dbali na kvalitu materiálů i provedení.  Vybavení je moderní, má však jednoduché elegantní linie , což přináší do místnosti pohodlí, eleganci a svěžest. Barevná paleta je koherentní a tvoří kontrast k jednoduchým a světlým liniím budovy.

Velký salónek byl přeměněn  do atraktivního a luxusního místa pro významná setkání a události, a to díky výrazným zlatohnědým originálním dekorativním stěrkám na stěnách. Jeho vybavení nyní ladí s restaurací, vytvářejíc tak harmonický a kompaktní celek.

V současné době pokračujeme v dalších krocích revitalizace hotelu.