INDUSTRIÁLNÍ STYL

Naše srdcovka
     Před 25 lety jsme postavili naši dřevostavbu. Postupně jsme ji upravovali a přizpůsobovali s tím, jak přicházely děti, na některé věci naopak vůbec nedošlo. Nyní byl čas na velkou proměnu přízemí domu, abychom sjednotili celý prostor a vytvořili útulný domov.
Kuchyň a obývací prostor jsou teď elegantně propojeny. Kuchyň je srdcem našeho domova, kde se jako rodina setkáváme u velkého stolu. S třemi syny je kuchyň neustále v provozu.
Z kuchyňské oázy je blízko ke stolu, kde se můžeme pohodlně uvelebit, komunikovat s kuchařem nebo příjemně klábosit s přáteli a rodinou.
Milujeme industriální styl, a tak jsme ho přenesli i do interiéru. Základ je civilnější, trvalejšího charakteru, nenápadný, elegantní,
ale dovoluje změny pomocí doplňků pro vytvoření jiné nálady. Kontrast antracitových tónů a dekoru dubu dodává kuchyni osobitý charakter. Na horních skříňkách jsme použili světlou šedohnědou barvu, což přidává na lehkosti.
Kovové černé doplňky jsou všudypřítomné a tvoří krásný kontrast. A když jsme po letech pustili do domu zahradu, francouzská okna nám umožnila úžasné výhledy do zeleně. Bez záclon se místnost rozjasnila, otevřela, a v létě máme pocit, že prostor se rozkládá do nekonečna a více dýchá. Večer pak žaluzie v tmavém antracitu chrání soukromí a brání pohledům z ulice.